POĎ SA ZADÝCHAŤ ZA NÁS

Poďte sa zadýchať za nás.
22.9. 2018 sa v Bratislave uskutoční DM ženský beh a rady by sme sa zúčastnili ako team Klubu Cystickej fibrózy. Chceme behať za všetkých našich pacientov, ktorým pľúca už nestačia. Za všetky naše deti, aby mali šancu na kvalitnejšiu liečbu. Za všetkých budúcich rodičov a pacientov s cystickou fibrózou, aby videli lepšiu budúcnosť s týmto ochorením.
Chceme cystickej fibróze ukázať chrbát.
Pridajte sa do nášho teamu. Čaká vás skvelá atmosféra na DM ženskom behu, dobrý pocit, že ste nebežali nadarmo a veselý bežecký team. Nie sme žiadne športovkyne, sme väčšinou mamy detí s CF. Trúfame si na trasu 4km.
Pridajte sa k nám do skupiny na facebooku, kliknite na odkaz tu –   Bežím za klub cystickej fibrózy, kde postupne dostanete všetky dôležité informácie.
Tešíme sa na Vás.
Team Klubu CF